Бізнес-асоціації Підприємництво Та Споживчий Ринок Міста Харків

Вчинили дії, що можуть зашкодити інтересам національної економічної безпеки тощо. Запобігання виведенню капіталу за межі України тощо. Ми спонукаємо і слідкуємо за постійним розвитком учасників Асоціації. Реалізація товарів/послуг у зв’язку з пандемією Сovid-19…

асоціація підприємців україни

Підприємство ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ ЗАЛІЗНИЧНОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА” не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року. Інформація прихована до закінчення воєнного стану. Під директором ми розуміємо генерального директора, керуючого партнера або іншу першу особу компанії. Комунікаційний партнер EFCOM — комунікаційна агенція, що спеціалізується на управлінні репутацією та побудові ефективних комунікацій з цільовими аудиторіями, кризових комунікаціях та бренді роботодавця.

Список Судових Справ, У Яких Бере Участь Громадська Організація “асоціація Підприємців Залізничного Району Міста Києва”

Для оптимізації роботи нашого сайту ми використовуємо cookie-файли. Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів. Terrasoft — провідний виробник корпоративного програмного забезпечення класу low-code, BPM і CRM. Продукти Creatio входять у перелік найкращих у світі radateof.org.ua рішень на різних ІТ-ринках. — Особисто мій найулюбленіший проєкт — це Urban CAD, ревіталізація частини комбайнового заводу у Херсоні. Ми мали глобальні плани на розширення та розвиток проєкту, на створення центру креативних індустрій артплатформи «Турбіна» — великий цех на три тисячі км2.

Підписатися На Розсилку

Асоціація власників малого та середнього бізнесу насамперед зацікавлена в формуванні свідомого, … Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб переглянути дані. «Конкурс проводили з метою допомогти малому та середньому підприємництву подолати виклики, пов’язані з карантинними обмеженнями під час пандемії.


Warning: Undefined array key "options" in /home/swisywmp/public_html/wp-content/plugins/trx_addons/components/api/elementor/elementor.php on line 1087
FOLLOW US NOW

Copyright © 2022 SWISS T10 CUP. All Rights Reserved. POWERD BY MAQSSOFT